• Zaměřujeme se na přípravu dětí do MŠ nebo DS a vedeme děti k větší samostatnosti při jednotlivých činnostech
  • Navazujeme na aktivity z prvního roku MONTEHRÁTKY S BATOLÁTKY do 2let.
  • Součástí navazujících lekcí je teoretická část s využitím praktických ukázek, stolování s polévkou, první výtvarné a hudební krůčky, hudebně – pohybová aktivita 
  • Využití rituálových činností, které se opakováním upevňují. 
  • Učíme se společně respektu s ohledem na jedinečnost dítěte.
  • Vysvětlíme si základní odlišnosti z pohledu psychotypu.  
  • Prostor pro časté otázky týkající se výchovy dětí.    

     

Fotogalerie

Reference


Lenka Navrátilová

Do Rodinky chodím s dětmi na Monte Hrátky již 3. rokem. Prvně jsem chodila cvičit s Karolínkou, která už chodí do školky. Teď navštěvuji Monte Hrátky s Adámkem, který bude mít 2 roky. S přístupem v Rodince jsem velice spokojená. Všechny tety jsou milé a o děti se náležitě starají.

Děti se na cvičení mimo jiné naučí, jak respektovat prostor a hračky jiných dětí a sourozenců. Mnoho maminek určitě ocení, že děti po cvičení společně stolují u jednoho stolu, dostanou domácí polévku a naučí se jíst sami lžící. V Rodince si děti mohou hrát převážně s dřevěnými vzdělávacími hračkami, čehož si sama velice cením.

Na každém cvičení se dozvím spoustu užitečných informací, které se týkají výchovy, stravy, emocí a potřeb malých dětí. Rodinka také pořádá spoustu krásných akcí jako karnevaly, pobyty v přírodě, soutěže na laguně. V květnu se chystáme na Míli pro mámu a už se moc těšíme! Rodince vděčím hlavně za návštěvu paní homeopatky, o které bych se jinak nedozvěděla a nikdy bych nebyla tak spokojená, jak jsem teď. Děkuji!


Pavla Niliusová

Chodim do Rodinky s dcerkou na cviceni deticek od sesti mesicu, ted uz mame dva roky a jsme stale nadsene z pristupu a vedeni skolicky,dale navstevujeme cviceni deti v telocvicne, kde se deti vybehaji, vesmes se ucastnime vsech akci, ktere Rodinka porada, jsem stastna,ze Rodinka v Prerove existuje Ucastnim se ted skoleni pres Hospodarskou komoru Deti a prace a i za me jako maminku muzu hodnotit jen pozitivne

« Zpět na seznam kroužků

Informace

Adresa

Želatovská 12, Přerov 75002

 

Cena:
1 300 Kč / 10 lekcí

1 100 Kč pro členy Klubu za  10 lekcí

Od – Do:
03. 10. 2022 – 06/2023

Den:
pondělí

Čas:
16:15 – 17:30

Pro koho:
děti 1,5 – 3 let

Lektor:

Mgr. Ivana Čagánková 

Kontakt:
+ 420 777 821 943

Přihlášení do kroužku zde: