• Pro děti od 1 roku
  • Tento kroužek je zaměřen na první krůčky v hudebně pohybové výchově s říkankami, písničkami a první výtvarné krůčky, seznamování s pomůckami a soustředěné hře na koberečku. Také se učíme společně stolovat. I pro maminky a tatínky je to čas pro vzájemné sdílení zkušeností.
  • Využití rituálových činností, které se opakováním upevňují. 
  • Učíme se společně respektu s ohledem na jedinečnost dítěte
  • Vysvětlíme si základní odlišnosti z pohledu psychotypu 
  • Prostor pro časté otázky týkající se výchovy dětí.                       

     

Fotogalerie

Reference


Romana Mazurová

S dcerou Klárou navštěvujeme Rodinku a kurz montehrátky se cvičením od 1 roku. Po několika návštěvách si Klára oblíbila prostředí, časem se naučila nové říkanky, písničky, těší se na tvoření s barvičkami, hlínou nebo plastelínou a společné stolování s dětmi při polévce.

Já jako maminka jsem se naučila být trpělivější a lépe pochopit chování a povahu dcery. Rády se účastníme i nejrůznějších akcí jako je lucerničková slavnost, mikulášská nadílka nebo karneval. Návštěvu Rodinky doporučuji všem rodičům, kteří chtějí rozvíjet své dítě, začleňovat jej do kolektivu a sami se něco přiučit.


Jiřina Stejskalová

S malým chodíme do rodinky na cvičení od 4 mesicu a teď absolvuji kurz hospodářské komory ve spolupráci prave s rodinkou a jsem moc spokojena 


Pavlína a Sebastianek Ludíkovi

V květnu to bude rok, co jsem začala klub Rodinka navštěvovat se svým synem.
Mohla bych tu rozsáhle psát o tom, jaké to v Rodince je. Myslím si ale, že ji přesně vystihuje její název. Je zde velmi přívětivé zázemí, takové, jaké by v každé rodině mělo být. Nikdy jsem se zde necítila ve stresu, panuje tu pokaždé dobrá nálada, radost a úsměv. Prostě takové to teplo domova.

Do Rodinky docházíme v pátky na cvičení pro batolata. Cvičení na míčích, říkanky, básničky, písničky, tanečky, hraní na hudební nástroje, herna, všechno tohle nás baví. Oceňuji i to, že se všechny výše jmenované činnosti prostřídají během toho jednoho setkání, že je to vždy o více věcech a není to celé soustředěno pouze na jeden bod, který by takové malé prcky brzy přestal bavit. A určitě i maminky. Rodinka je tedy i kreativní a zároveň pružná, stále přichází s novými nápady.
Jsme tu spokojení, všem vřele doporučujeme!


Montehrátky s batolátky- Kateřiny Šimonik 11.08.2021

Dobry vecer, konečnĕ jsem se dostala k referenci a budu jedine rada za zobrazeni na vasich strankach: Milá Ivano, zdravím všechny tety z klubu rodinka. Velmi si važím Vaší práce a tímto dĕkuji za společně strávený téměř jeden rok na montehrátkách s batolátky. Když jsme s dcerou poprvé přišli na cvičení, ještĕ ani pořádnĕ nechodila a je neuvěřitelné jaký pokrok za rok udělala. Dnes jsem již přesvedčena o tom, že je to hlavně díky skvěle odvedené práci profesionálů, kteří vkládají důvěru v ty nejmenší. Otevřeny byly také mé oči a můžu říci, že dnes se každodenní péče o dítě opravdu blíží "dovolené". Naučila jsem se jakým způsobem učit a motivovat své dítě a také hlavně komunikace s ním. Jeden z hlavních cílů pro mne, bylo lepší porozumění práce s dětmi a ten byl splněn nadstandartně. Ještě jednou děkuji za Vaši vstřícnost a že nám bylo umožněno býti chvíli součástí. Tyto hrátky a školku všeobecně můžu jedině doporučit.

 

« Zpět na seznam kroužků

Informace

Adresa

Petřivalského 584/1, Přerov 750 02

Cena:
1 300 Kč / 10 lekcí

1 100 Kč pro členy Klubu za 10 lekcí

Od – Do:
06. 10.  2022 – 06/2023

Den:
čtvrtek

Čas:
10:00 – 11:15 hod.

Pro koho:
děti  1 – 2let

Lektor:

Mgr. Ivana Čagánková

Kontakt:
+ 420 777 821 943

Přihlášení do kroužku zde: