Volnočasové


Tělocvičení

Tělocvičení

  • 2 - 5 let

Cvičení na nářadí pro rodiče s dětmi. Tělocvičení je vhodné na rozvoj hrubé motoriky, orientace v prostoru, koordinace pohybů těla, zvyšování fyzické zdatnosti dětí.

Tvoření

Tvoření

  • 4 - 7 let

Děti se seznámí a vyzkouší si různé výtvarné techniky.

Badatel

Badatel

  • 5 - 7 let

Ponořte se s námi do zábavného světa vědy.  Vaše děti budou mít možnost nahlédnout pod pokličku podstaty přírodních procesů, chemických reakcí a fyzikálních zákonů.

Vzdělávací


РОЗВИВАЮЧІ МОНТЕССОРІ-ЗАНЯТТЯ

РОЗВИВАЮЧІ МОНТЕССОРІ-ЗАНЯТТЯ

  • 1 -3 roky

РОЗВИВАЮЧІ МОНТЕССОРІ-ЗАНЯТТЯ для українських малюків Адаптаційна програма для дітей від 1 до 3 років у супроводі батьків, яка допоможе малюкам стати самостійними, впевненими в собі та підготує їх до дитячого садка.

Montehrátky s batolátky  pro rodiče s dětmi od 2-3let

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi od 2-3let

  • 2-3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.

Angličtina

Angličtina

  • 3,5 - 6 let

Nabízíme dětem první seznámení s novým jazykem formou her, písniček, pohybových aktivit, interaktivních pracovních listů, videí a dramatizací.

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1-2 roky

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1-2 roky

  • 1-2 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1 do 2 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti.

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1,5-3 roky

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1,5-3 roky

  • 1,5 - 3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1,5 roku do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.