Volnočasové


V rytmu tance

V rytmu tance

  • 3 - 6 let

První krůčky k seznámení se s intuitivním tancem (spojení tance s jógou). Holky si protáhnou klouby, páteř, pánev a rozhýbají si boky. Kluci si krom toho také protáhnou nohy, ruce. Podpoříme proudění krevního oběhu, pročistíme mysl a zároveň dojde k nabití energií. Ukážeme dětem, jak mohou po svém tancovat na písničky pro děti.

Tělocvičení

Tělocvičení

  • 2 - 5 let

Cvičení na nářadí pro rodiče s dětmi. Tělocvičení je vhodné na rozvoj hrubé motoriky, orientace v prostoru, koordinace pohybů těla, zvyšování fyzické zdatnosti dětí.

Malý umělec

Malý umělec

  • 4 - 7 let

Děti se seznámí a vyzkouší si různé výtvarné a rukodělné techniky.

Malý badatel

Malý badatel

  • 5 - 7 let

Ponořte se s námi do zábavného světa vědy.  Vaše děti budou mít možnost nahlédnout pod pokličku podstaty přírodních procesů, chemických reakcí a fyzikálních zákonů.

Vzdělávací


Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let

  • 1 - 3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1 roku do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.

Montehrátky s batolátky  pro rodiče s dětmi od 2-3let

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi od 2-3let

  • 2-3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.

Angličtina

Angličtina

  • 3,5 - 6 let

Nabízíme dětem první seznámení s novým jazykem formou her, písniček, pohybových aktivit, interaktivních pracovních listů, videí a dramatizací.

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1-2 roky

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1-2 roky

  • 1-2 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1 do 2 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti.

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1,5 - 3 roky

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1,5 - 3 roky

  • 1,5 - 3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1,5 roku do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.