Volnočasové


Jóga pro ženy

Jóga pro ženy

 • ženy

Duha Klub Rodinka pořádá Jógu pro ženy. Úvodní lekce 5.9.2023 Od: 8:30 - 9:30 hod. Možnost hlídání dětí je nutné nahlásit předem.

Intuitivní tanec

Intuitivní tanec

 • od 7 let

Intuitivní tanec pro starší děti a mládež zlepší kondici (zapojení svalů celého těla), přinese očistu pro duši. Nabízíme vám možnost projevu v uzavřeném a bezpečném kolektivu, uvolnění napětí a zpracování emocí pohybem.

V rytmu tance

V rytmu tance

 • 3 - 6 let

První krůčky k seznámení se s intuitivním tancem (spojení tance s jógou). Holky si protáhnou klouby, páteř, pánev a rozhýbají si boky. Kluci si krom toho také protáhnou nohy, ruce. Podpoříme proudění krevního oběhu, pročistíme mysl a zároveň dojde k nabití energií. Ukážeme dětem, jak mohou po svém tancovat na písničky pro děti.

Tělocvičení

Tělocvičení

 • 2 - 5 let

Cvičení na nářadí pro rodiče s dětmi. Tělocvičení je vhodné na rozvoj hrubé motoriky, orientace v prostoru, koordinace pohybů těla, zvyšování fyzické zdatnosti dětí.

Malý umělec

Malý umělec

 • 4 - 7 let

Děti se seznámí a vyzkouší si různé výtvarné a rukodělné techniky.

Malý badatel

Malý badatel

 • 5 - 7 let

Ponořte se s námi do zábavného světa vědy.  Vaše děti budou mít možnost nahlédnout pod pokličku podstaty přírodních procesů, chemických reakcí a fyzikálních zákonů.

Vzdělávací


Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi od 2-3let

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi od 2-3let

 • 2-3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.

Angličtina

Angličtina

 • 3,5 - 6 let

Nabízíme dětem první seznámení s novým jazykem formou her, písniček, pohybových aktivit, interaktivních pracovních listů, videí a dramatizací.

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1-2 roky

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1-2 roky

 • 1-2 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1 do 2 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti.

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1,5 - 3 roky

Montehrátky s batolátky pro rodiče s dětmi 1,5 - 3 roky

 • 1,5 - 3 roky

Vzdělávací kurzy pro rodiče s dětmi od 1,5 roku do 3 let. V rámci těchto kurzů si rodiče s dětmi mohou vyzkoušet individuální i frontální formy řízené činnosti přibližně tak, jak budou zažívat děti v dětských skupinách nebo v mateřských školách.